Microbleding Kaş

Microblading Kaş Tasarımı İşlemini Usta Ellere Bırakın. Microblading 3D Kıl tekniği ile kaş yapımı, tek kullanımlık hijyenik iğnelerle var olan kaşların arasına ince kıl çizimleri yaparak organik boyaların cilde yerleştirilmesidir

Piera Güzellik Merkezi Görüntülenme Sayısı : 88
Microblading – Kıl Tekniği Uygulaması Nedir?
 
Microblading işlemi, steril aletler kullanılarak elle yapılan bir yarı kalıcı kaş simülasyonu tekniğidir. Birçok micro iğnenin bir sıra halinde dizilmesi sonucu yapılmış keskin uçlu kalem (micro blade) phibrows boyalarına batırılarak ciltte çizim yapılır. Bu sayede kaşınıza en uygun renkteki boya pigmentler cildin en üst katmanına (epidermis) penetre edilir.
 
Mikroblading Kıl Tekniği Kaş Yapımı,  oldukça güçlü anestezik kremler ile ağrıyı  neredeyse hiç hissetmeyeceğiniz bir uygulamadır. Cilt için uygun lokal anestezik solüsyon ve/veya kremler kullanılarak işlem yapılmaktadır. Ağrı elbette kişiden kişiye değişir. Ağrı eşiği çok düşük olan kişilerde bile işlem son derece rahat ve konforlu bir şekilde yapılabilmektedir. Ağrıyı hissetmemek için kadınlarda adet döneminde bu işlemin yapılması uygun değildir.
 
Mikroblading Kıl Tekniği Kaş Yapımı, oldukça güçlü anestezik kremler ile ağrıyı neredeyse hiç hissetmeyeceğiniz bir uygulamadır. Cilt için uygun lokal anestezik solüsyon ve/veya kremler kullanılarak işlem yapılmaktadır. Ağrı elbette kişiden kişiye değişir. Ağrı eşiği çok düşük olan kişilerde bile işlem son derece rahat ve konforlu bir şekilde yapılabilmektedir. Ağrıyı hissetmemek için kadınlarda adet döneminde bu işlemin yapılması uygun değildir.
 
 
Microblading İşleminin Avantajları
 
* Tamamen doğal bir kaş görünümü sunar
 
* Gür ve canlı bir kaş yapısı elde etmenize olanak tanır.
 
* Cildinize herhangi bir zarar bulunmaktadır.
 
* Kaş alma işlemini çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 
* Her zaman bakımlı görünmenizi sağlar.
 
Mikroblading Fiyatları
Fiyatlarımız ile ilgili bilgiyi “Randevu Al” kısmından alabilirsiniz.
TOP
WhatsApp chat
WhatsApp chat