G5 Selülit Masajı

G5 masajı olarak bilinen selülit giderici, sıkılaşmaya yardımcı masaj aynı zamanda bölgesel yağlanmaları yok etm

Piera Güzellik Merkezi Görüntülenme Sayısı : 106

G5 masajı olarak bilinen selülit giderici, sıkılaşmaya yardımcı masaj aynı zamanda bölgesel yağlanmaları yok etme konusunda da önemli bir role sahiptir.

G5 MASAJI ;
 
Vücudu sıkılaştırarak metabolizmayı hızlandırır. Kronik kas ağrıları ve spazmları giderir. Bölgesel zayıflama da selülit oluşumunu engelleyerek mevcut selülit sorununun giderilmesin de yardımcı olur. G5 masajı, sağladığı yüksek titreşim sayesinde yağlı bölgeleri yoğun şekilde uyarır.
 
G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir.
 
Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar. G5 masajı özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır.
 
G5 masajı özellikle pasif jimnastik öncesinde vücudun ısınmasını ve yağ yakmaya daha erken başlamasını sağlıyor. Masaj tüm vücuda uygulanabiliyor ancak özellikle kalça, üst bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor.
 
 
Zayıflama ve Selülit Tedavisi
 
G5 masajı vücudun her bölgesine uygulanabilen, fakat özellikle üst bacak, kalça ve popo bölgelerinde uygulanması tercih edilen zayıflama ve toparlamada etkili selülit masajı cihazının adıdır. Bu cihazın her cilt tipine uygun başlıkları bulunmaktadır. Uygulama süreci boyunca bitkisel yağlar kullanmak bu uygulamanın daha başarılı bir sonuç vermesi için faydalı olacaktır. Çok eski yıllardan beri uygulanan ve birçok kişi tarafından tercih edilen G5 masajında uygulamayı yapan kişi çok etkili bir faktördür. Uygulama sırasında doğru itme kuvveti uygulanması gerekmektedir. Eğer doğru uygulanır ise başarılı sonuçlar elde edilebilecek bir yöntemdir. Ayrıca G5 masajının vücutta kan dolaşımını hızlandırması, ağrıları gidermesi, vücudu rahatlatması ve cildi sıkılaştırması büyük bir avantajdır.
TOP
WhatsApp chat
WhatsApp chat