Slimx Bölgesel İncelme

Bacak Göbek Simit Gibi Bölgesel Yağlardan Kurtulun. Bölgesel Zayıflama Cihazı ile İlk Seanstan İtibaren Yağlara Veda Edin.

Piera Güzellik Merkezi Görüntülenme Sayısı : 131
Bölgesel Zayıflama - Vücut Şekillendirme
 
Bölgesel kilo, vücudun herhangi bir bölgesindeki yağ oranının artmasıdır. Üst vücut, karın, basen, bacak ve sırt gibi bölgelerde görülen bu yağlanma problemleri yağ hücresi yoğunluğunun farklı olmasından dolayı diyet ve egzersiz programlarına başarılı yanıt vermemektedir. Metabolizma, hormonal düzensizlikler, genetik faktörler, vitamin dengesizlikleri, beslenme bozuklukları ve psikolojik etkenlerin neden olduğu bu bölgesel kilo problemlerinde en yaygın görülen yağlanma bölgesi ise göbektir.
 
Yağlar vücutta önemli bir depo ve kaynaktır. Enerji deposu olarak kullanılan bu yağlar vücudu saran bir yağ dokusu yani adipoz doku olarak adlandırılmaktadır. Kadınlarda %27 erkeklerde ise %20 oranlarında olan bu yağlar yağ hücrelerinden oluşmakta ve vücudun farklı bölgelerinde farklı yoğunluklardadır. Beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam, psikolojik etmenler, hormonal ve vitamin düzensizlikleri gibi çok çeşitli faktör sonucunda ise yağ hücrelerinin yoğunlukları artarak vücudun farklı bölgelerinde kalınlaşmakta ve geniş depo yastıklarını oluşturmaktadır.

Bölgesel incelme jel veya krem: Genellikle belli bölgelere (karın, bel, kalça, bacaklar vb.) uygulanan, yağ yakımını teşvik eden ve selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olan ürünlerdir.

Sıkılaştırıcı ve tonik ürünler: Ciltteki sarkmayı azaltmaya ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur.
 
Masaj aletleri: Kullanıcıların bölgesel incelme ürünlerini daha etkili bir şekilde uygulamalarına yardımcı olan masaj aletleri veya cihazları.
 
Beslenme takviyeleri: Kullanıcıların yağ yakımını artırmaya ve metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olan beslenme takviyeleri veya destek ürünleri.
TOP
WhatsApp chat
WhatsApp chat