G8 Selülit Sıkılaştırma Masajı

G8 Selülit Sıkılaştırma Masajı, selülit görünümünü azaltmaya ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olan bir masaj tekniğidir

Piera Güzellik Merkezi Görüntülenme Sayısı : 149
G8 Masajı; selülit tedavisinden sıkılaşmaya pürüzsüz bir tene engel olan tüm kusurlara çözüm imkanı tanıyan G8 Masajı radyo frekans, vakum ve masaj gibi teknolojileri bir arada kullanarak, cildin altındaki yağ dokusunu parçalar ve vücuttan atılmasını sağlar.
 
G8 Selülit Sıkılaştırma Masajı, selülit görünümünü azaltmaya ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olan bir masaj tekniğidir. Bu masaj tekniği, özel olarak tasarlanmış bir masaj aleti veya cihazı olan G8 ile gerçekleştirilir. G8 masaj aleti genellikle aşağıdaki özelliklere sahiptir:
 
G8 Selülit Sıkılaştırma Masajı, selülit görünümünü azaltmaya, cildi sıkılaştırmaya ve dolaşımı artırmaya yardımcı olabilir. Ancak, etkili sonuçlar için düzenli ve uzun süreli kullanım gerekebilir. Ayrıca, sağlıklı bir yaşam tarzı, dengeli beslenme ve düzenli egzersiz, selülit görünümünü azaltmada ve cildin sıkılaşmasında önemli faktörlerdir.
 
Vakum teknolojisi: Cilde hafif bir vakum uygular ve cildi masaj yaparak kavrayıp serbest bırakır. Bu, cilt altındaki kan dolaşımını artırır ve lenf drenajını teşvik eder.
Rulo başlıklar: G8'in başlıkları, cilde hafif baskı uygulayarak selülitli bölgelerde dolaşımı artırmak ve cildi sıkılaştırmak için tasarlanmıştır.
Masaj programları: Farklı masaj programları ve hız ayarları ile cilde uygun bir masaj seçeneği sunar.
TOP
WhatsApp chat
WhatsApp chat