Power Plate

Power Plate, Vibrasyon tekniği ile çalışan bu cihazda kişinin kas gücüne göre haftada iki ve üç kez uygulanarak kısa zamanda vücudunuzu forma sokma hedeflenir.

Piera Güzellik Merkezi Görüntülenme Sayısı : 96
Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu teknikte, Power Plate’in ürettiği vibrasyon, insan vücuduna bir enerji olarak yollanır.
 
Power plate bölgesel sıkılaşma uygulaması kısaca vücudunuza titreşim gönderen bir platform üzerinde, bölgesel sıkılaşma ve incelme odaklı seansları kapsayan bir uygulamadır.
 
POWER PLATE ;
 
10 dakikalık Power Plate çalışması yaklaşık 1 saatlik fitness çalışmasına eş değerdir. Esneklik kazandırır. Vücuttaki tüm kasların derinlemesine çalışmasını sağlar. Eklem sakatlıkları riskini minimuma indirir. Kan akışı ve oksijenlenmeyi artırır. Bölgesel zayıflama da selüliti azaltır. Kolajen üretimini arttırır.
 
30 dk’da Mucizeye Tanık Ol!
Power platede bölgesel programlar ile istediniz bölgedeki yağ yakımını ve sıkılaşmasını power plate programları ile başarabilirsiniz. Power plate programları ve kullanımı kişini vücuduna ve kas güçlülüğüne göre değişmektedir. Power plate porgramlarını kesinlikle uzman eğitmenler eşliğinde yapmalısınız. Yanlış programlar ile vucudunuzda zarar verebilir ve beklenen etkiyi alamazsınız.
 
Dünya genelinde güvenli bir şekilde kullanılmakta olan power plate kaslara aktif egzersiz yaptırmaktadır. Böylece metabolizmanız hızlanır. Depolanmış yağlar hızlı bir şekilde enerjiye dönüşür ve yakılır. Vibrasyon tekniği ile çalışan bu cihazda kişinin kas gücüne göre haftada iki ve üç kez uygulanarak kısa zamanda vücudunuzu forma sokma hedeflenir.
 
 
 
Power Plate’in üzerinde alacağımız pozisyon ile;
 
Kaslarımızı güçlendirebilir (Strengthening)
Vücudumuzu gerebilir ( Streching)
Vücudumuzu gevşetebilir (Relaxation)
Vücudumuza masaj yapabiliriz ( Massage)
TOP
WhatsApp chat
WhatsApp chat