Rejuvi Gözenek Bakımı

Çift rejim cihazlar, Soğuk hava deposu nda tek tip bir ürün yerine farklı kapasitedeki ürünlerin muhafazasında...

Piera Güzellik Merkezi Görüntülenme Sayısı : 118
Geniş gözenek ve lekelerin en hızlı yok edicisi İnciTozu Bakımı. İçeriğindeki glikolik ve salisilik asit içerikli ürünleriyle cildin renk tonu eşitsizliğini gidererek %52.5 oranında İnci Tozu ile en hızlı cilt aydınlatma işlemidir. C vitamini ve kojik asit ile gözenek sıkıştırarak kırışıklık giderir. Yaz-Kış yapılabilir. Ortalama 3 seans öneriyoruz.
 
İnci tozunun faydaları nelerdir?
Kısaca anlatmak gerekirse, İnci tozu içeriğindeki minerallerle cildi yeniler, canlandırır, parlatır, cilt tonunu eşitler, ciltteki lekeleri giderir, kırışıklıkları hafifletir. Cihaz Kullanılmadan Uygulanan İşlemlerle Günlük Hayatınıza Devam Edebileceğiniz İnci Bakımına Hayran Kalacaksınız! Acısız, Ağrısız, Enjeksiyonsuz Leke Bakımı, Sonuç Garantilidir.
 
İnci tozunun faydaları nelerdir?
Kısaca anlatmak gerekirse, İnci tozu içeriğindeki minerallerle cildi yeniler, canlandırır, parlatır, cilt tonunu eşitler, ciltteki lekeleri giderir, kırışıklıkları hafifletir. Cihaz Kullanılmadan Uygulanan İşlemlerle Günlük Hayatınıza Devam Edebileceğiniz İnci Bakımına Hayran Kalacaksınız! Acısız, Ağrısız, Enjeksiyonsuz Leke Bakımı.

İçeriğindeki glikolik ve salisilik asit içerikli ürünleriyle cildin renk tonu eşitsizliğini gidererek %52.5 oranında İnci Tozu ile en hızlı cilt aydınlatma işlemidir. C vitamini ve kojik asit ile gözenek sıkıştırarak kırışıklık giderir. Yaz-Kış yapılabilir. Ortalama 3 seans öneriyoruz.

TOP
WhatsApp chat
WhatsApp chat