Green Peel Bitkisel Cilt Yenileme

Doğal, orijinal GREEN PEEL® bitkisel peeling 60 yıldan uzun süredir dünya çapında başarısını kanıtlamıştır

Piera Güzellik Merkezi Görüntülenme Sayısı : 106
Doğal, orijinal GREEN PEEL® bitkisel peeling 60 yıldan uzun süredir dünya çapında başarısını kanıtlamıştır. Problemleri başarılı şekilde çözümleyen 3 dermatolojik uygulama yöntemi geliştirilmiştir.
 
CLASSIC • ENERGY • FRESH UP
5 günde yeni bir cilt
 
60 yıldan uzun bir süre önce, Christine Schrammek, çeşitli cilt problemleri olan insanların pürüzsüz ve homojen bir cilde sahip olmasına yardımcı olan orijinal GREEN PEEL® Bitkisel Peeling uygulamasının temelini oluşturdu. GREEN PEEL® Bitkisel Peeling temel enzimleri, mineralleri ve vitaminleri içeren sekiz seçilmiş bitkinin karışımıdır ve cilde masaj eşliğinde uygulanır.
 
Bitkisel Peeling uygulaması, kızı dermatolog Dr. med. Christine Schrammek-Drusio tarafından tıbbi olarak geliştirildi ve bugün dünya çapında uzman estetisyenler ve doktorlar tarafından uygulanmaktadır. Cilt durumuna ve beklentilere gore farklı oranlarda ürün kullanımı uygulama basamaklarını oluşturur.
 
 

Orijinal GREEN PEEL® Bitkisel Peeling uygulaması, sertifikalı estetisyenler ve doktorlar tarafından özel olarak uygulanmaktadır.

TOP
WhatsApp chat
WhatsApp chat