Bb Glow

BB Glow yada ülkemizde bilinen adı ile Kalıcı Fondöten. Ciltte fondöten etkisi yaratarak, cilde ışıltı kazandırmak, cildi daha aydınlık göstermek akne ve leke izlerinde onarmaya yardımcı olan bir işlemdir.

Piera Güzellik Merkezi Görüntülenme Sayısı : 109
BB Glow yada ülkemizde bilinen adı ile Kalıcı Fondöten. Ciltte fondöten etkisi yaratarak, cilde ışıltı kazandırmak, cildi daha aydınlık göstermek akne ve leke izlerinde onarmaya yardımcı olan bir işlemdir.
 
Yeni Nesil Güzellik İksiri BB Glow Nedir?
Kalıcı fondöten olarak da anılan BB Glow, temel olarak cilt kusurlarını kapatmak için uygulanan bir işlem. Hem erkeklerin hem de kadınların tercih ettiği bir uygulamadır. Ancak herhangi bir kimyasal içeriğe sahip olmayan BB Glow uygulaması, bu yönüyle cilde zararlı değildir. Hatta cildin sıkılaşmasını, akne ve damar izlerinin azalmasını sağladığı için bu işlemin gayet faydalı olduğunu düşünebiliriz.
 
BB Glow nedir, artık biliyorsunuz. Yine de cildinizde pürüzsüz bir dokunuşu garantileyen BB Glow’un sunacağı tüm avantajları bilmenizin bu uygulamaya karar vermenizi çok daha kolaylaştıracağından eminiz. BB Glow sayesinde güneş ışığının neden olduğu çillenme ve lekeli görünümün etkilerini hafifletebilmek mümkün. Foto yaşlanma olarak da bilinen bu etkiden rahatsızsanız BB Glow işlemi ile çillerin ve güneş lekelerinin azalmasını sağlayabilirsiniz.
 
Ayrıca cilt üzerinde oluşmuş ve geçmek bilmeyen akne ve yara izlerini de BB Glow ile azaltabilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Üstelik birçok kişinin rahatsızlık duyduğu kılcal damar görünümünün de çözümü yine BB Glow’da. Bu uygulama aracılığıyla cilt yüzeyinin kusursuz bir görünüme sahip olması için en önemli adımı atabilirsiniz.
BB GLOW uygulamasının avantajları nelerdir ?
Cildi pürüzsüzleştirir.
Cildi yoğun olarak nemlendirir.
Cilde elastikiyet kazandırır ve ince kırışıklıkları , çizgileri yok eder
Cilt tonunu eşitler
Cilde aydınlık ve ışıltılı bir görünüm verir
Güneş lekelerini azaltır , cildi güneşe karşı korur.
Kılcal damar görünümünü yok eder.
Leke, sivilce , yara gibi görünümleri onarır
Hücreleri yeniler
Göz altı morlukları yeniler
Göz çevresini aydınlatır .
Ciltteki kolojen ve elastin üretimini arttırır.
TOP
WhatsApp chat
WhatsApp chat