Kirpik Lifting Bakımı

Kirpik Lifting uygulaması, doğal kirpiklere solüsyonlu işlemler uygulanılarak kıvrımlı ve hacimli hale getirilmesidir.

Piera Güzellik Merkezi Görüntülenme Sayısı : 89
Kirpik Lifting, son zamanda kadınların ilgi odağı haline gelmiştir. Kirpiklere zarar vermemesi, uzun süreli kullanımı ve kolay uygulanabilmesi sebebiyle çok tercih edilen bir uygulamadır. Lifting, kirpiklerinizin daha uzun, hacimli, kavisli ve daha belirgin görünmesini sağlıyor.
 
Kirpik lifting; kirpiğinize dışarıdan herhangi bir ekleme yapılmadan, kıvırma ve boyama işlemidir. Halk arasında kirpik kıvırma olarak da adlandırılmaktadır. Bu sayede kirpikleriniz daha hacimli, uzun ve kavisli bir görünüme kavuşuyor. Aynı zamanda kirpiğe keratin bakımı da yapıldığından, kirpikte herhangi bir dökülme veya hasar meydana gelmemektedir. Bu işlemlerle birlikte kirpik gürleştirme amaçlanmaktadır.
 
 

Kirpik lifting, kirpiklerin daha doğal, uzun ve kıvrık görünmesini sağlamak amacıyla yapılan bir uygulamadır. Kirpikleri kaldırmak ve daha göz alıcı bir ifade kazanmak adına uygulanan kirpik lifting, giderek daha yaygın bir uygulama haline geliyor. Uygulamada kirpiklere solüsyonlar sürülerek bazı ekipmanlarla kıvrılarak belirli bir süre uzun ve kıvrık halde kalıyor.

TOP
WhatsApp chat
WhatsApp chat