Kaş Vitamini

Kaş vitamini ile dökülen kaşlarınızı geri kazandırıyoruz Kıl köklerini aktive ederek daha kalın sağlıklı kaşlar mümkün.

Piera Güzellik Merkezi Görüntülenme Sayısı : 89
Kaş vitamini nedir?
Kıl köklerinin canlandırılması esasına dayanan kaş vitamini uygulaması, seyrelmiş, zayıf veya çeşitli sebeplere bağlı olarak dökülmüş kaşların tekrar çıkmasını amaçlar.
 
Kaş vitamini;
* Stres,
* Dış etkenler,
* Yanlış beslenme,
* Kötü alışkanlıklar,
* Kullanılan bazı ilaçlar,
* Genetik yatkınlıklar gibi faktörler nedeniyle küsen kaşlar için harika sonuçlar yaratır.
 
Kaş vitamini, güçlü içeriği sayesinde kaş kıllarının diplerine nüfuz ederek kaşların beslenmesini sağlar. Vitamin işlemi sırasında kullanılan serum, kıl köklerinin canlanmasına, güçlenmesine ve dökülen yerlerde tekrar tüylerin çıkmasına yardımcı olur.
 
Kaş Vitamini
Kaşların eski formunu kazanmasını ve sağlıklı yapısına geri dönmesine yardımcı olur Dökülmüş, küsmüş ya da incelmiş kaşları güçlendirmek amacıyla kaş köklerine vitamin verilmesi işlemidir.
 
Kaş Vitamin uygulaması nasıl yapılır?
Kaş vitamini uygulamasında; kıl köklerini destekleyen ve güçlendiren çeşitli vitaminler cihaz yardımı ile kaşlara nüfuz ettiriliyor. Bu sayede küsmüş ve işlevselliğini yitirmiş kaş kökleri canlandırılıyor. Vitaminlerle hazırlanmış serum, cihaz yardımı ile kaşın tamamına ve kaş diplerine uygulanıyor.
 
 
Kaş vitamini uygulaması ne kadar sürüyor?
Vitamin uygulaması belirli aralıklarla yapılan üç ile beş seans arasında değişkenlik gösterir. Her seans ortalama yarım saat sürmektedir. Uygulanan işlemler sonucunda kişi çok daha gür ve dolgun kaşlara sahip olur. Kaş vitamini yaptırmadan önce nasıl bir kaş istediğinizi ve buna yakın sonuçlar alıp alamayacağınızı uzmanınıza danışın.
TOP
WhatsApp chat
WhatsApp chat